English Latviešu Pусский
Register

Par mums

Mēs esam pilnībā licencēta un apdrošināta aģentūra, kas specializējas parādu piedziņā un kredītriska pārvaldībā. Mūsu mērķis ir nodrošināt augsta līmeņa servisu, sniedzot skaidru priekšstatu par riskiem, kas saistīti ar mūsu klienta saimniecisko darbību. Mēs balstāmies uz kompetenci un ētiku - divām lietām, kuras mēs vienmēr respektējam, jo tās ir būtiskas jebkuram uzņēmumam. Mēs arī pilnīgi saprotam, ka pārstāvam savu klientu, un nekad neveiksim neparedzētas darbības, lai jūs netiktu nepatīkami pārsteigti. Bez tam, mēs piedāvājam visprecīzākos un uzticamākos kredītziņojumus, tirdzniecības un mārketinga informāciju tirgū, kas ļauj mūsu klientiem pieņemt būtiskus biznesa lēmumus.

Uzņēmuma Professional Partner ietvaros mēs esam stingri apņēmušies padarīt pasauli par drošāku vietu uzņēmumiem un profesionāļiem, nodrošinot viņiem informāciju, uz kuru viņi var pilnībā paļauties.

Tā kā parādu piedziņa un kredītriska pārvaldība ir kļuvušas par divām sarežģītākajām lietām biznesā, šajā jomā ir nepieciešams atbalstīt pat spēcīgas organizācijas. Mēs nodrošinām jums augstus darbības rezultātus un uzticamu prognozēšanu, samazinot jūsu zaudējumus. Mēs sakām: „Nav neatrisināmu uzdevumu - ir neuzdoti jautājumi”. Mūsu klientu panākumi ir mūsu panākumi, un mūsu galvenais mērķis ir mūsu klientu vajadzības izvirzīt priekšplānā.

 

Tā kā mūsu partneru saraksts dažādās valstīs ir garš, mēs varam gūt labus rezultātus gandrīz jebkurā vietā. Jūs varat būt droši, ka mēs:

Mūsu komandai ir vairāk nekā 10 gadu darba pieredze tādās jomās kā kredītziņojumi, parādu piedziņa (gan tiesas piespriestā, gan pirmstiesas piedziņa), mārketinga pakalpojumi un kredītriska apdrošināšana. Mūsu komanda ir sadarbojusies ar tādiem uzņēmumiem kā Euler Hermes, Atradius, Sinosure un daudziem citiem.

Šodien mūsu uzņēmums ir viens no TOP 5 uzņēmumiem, kas sniedz mārketinga un kredītinformāciju par juridiskām personām. Professional Partner ir vienīgais uzņēmums, kas var piedāvāt informācijas meklēšanu tiešsaistē par jebkuru juridisku personu, kas reģistrēta Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Kazahstānā un Krievijā, izmantojot mūsu tiešsaistes meklētājprogrammu.